• خبر روز

تبریک به مناسبت 13 آبان روز دانش آموز

پیام تبریک فرزاد پارسه

 

رییس دانشگاه آزاداسلامی مرکز قصر شیرین در آستانه فرا رسيدن 13 آبان ماه (روز دانش آموز) در این پیام این  روز را به همه ی دانش آموزان عزیز و دانشجویان شهرستان مرز قصر شیرین تبريك گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

13آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ  پر فراز ونشیب ایران اسلامی با شهیدان دانش آموزی از آغاز نهضت امام خمینی(ه) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمانخواهی جان در راه عدالت فدا می کنند تا ریشه ظلم  ستم در سراسر گیتی برچیده  شود. میعادی که بند بند آن جهاد و اجتهاد در عرصه  های عزت و آزادگی  وسربلندی اسلام عزیز است.

در سیزدهم آبان  سال58 دانشجویان انقلابی وپیرو خط امام  درحمایت از دانش آموزان شهید خود انقلابي بزرگ را با تسخیرلانه جا سوسی آمریکای جنایت کار رقم زدنند که ما امروز در روز مبارزه با استکبار جهانی ،برای رسوا کردن آمریکا وهم پیمانان جنایت کارش در منطقه بار دیگر با فریاد هایمان باآرمان های شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح پر فتوح  امام  راحل وتجدید میثاق  با رهبر ومقتدای خود خواهیم داشت .

اینجانب این روز مبارک را به همه ی دانش آموزان عزیز و دانشجویان شهرستان مرزی قصر شیرین تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از مردم فهیم و ولایتمدار وانقلابی قصر شیرین انتظار میرود تا با حضور در راهپیمایی13 آبان ،حماسه ایی آگاهانه را به نمایش گذارند.  تا با حضور به موقع خود دراین شرایط حساس مشت محکمی بر دهان آمریکای جهانخوار واربابان منطقه ایش بخصوص ورژیم کودک کش سعودی واسراییل جنایت ،کار حماسه ایی آگاهانه را به نمایش گذارند.