دانشگاه آزاد مرکز قصرشیرین
دانشگاه آزاد اسلامی راهي است كه هيچ طالب علمي مجبور نيست دست از تحصيل بكشد. (آیت الله هاشمی رفسنجانی)
دریافت فیش حقوقی
سامانه دانشجویی

 • به وب سایت دانشگاه آزاد مرکز قصرشیرین خوش آمدید.
 • پیام تسلیت روابط عمومی دانشگاه آزاد قصرشیرین به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)

  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قصرشیرین در پیامی سالگرد رحلت جان گداز معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.

  در آستانه 14 خرداد سالروز ارتحال آن پیر سفر کرده خمینی کبیر (ره) و 15 خرداد سالروز برپایی قیامی خونین که انقلاب شکوهمند اسلامی امروز را بنا نهاد، هستیم. این دو مناسبت فرصت بسیار مناسبی است که به خود برگردیم، به خویشتن خویش بازگردیم و بدانیم که اگر امروز عزت و عظمت و آرامش و امنیت داریم به پاس قیام آن امام راحل و بزرگ مرد قرن حاضر و نیز دلیر مردانی هستیم که هر آن چه داشتند در طبق اخلاص نهادند تا اسلام و ایران سربلند بماند.

  حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) به عنوان بزرگترین منادی دین و عدالت در جهان معاصر، ایران اسلامی را همچون نگینی در جهان اسلام و دژی مستحکم در مقابل زورگویی و زیاده خواهی مستکبران قرار داده است.

  قیام خونین 15خرداد نیز که به برکات همان هدایت و روشنگری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت، نه تنها موجب سست شدن پایه های حکومت ستم شاهی واززیر یوغ استعمار خارج شدن ایران  گردید بلکه  زمینه احیا ی تمدن بزرگ اسلامی در جهان را هموار ساخت.

  در این راستا دانشگاه‌ها فضایی مناسب برای توسعه فرهنگ شهادت و بررسی چگونگی اقدام و عمل برای رسیدن به هدف‌های والا فراهم می‌آورند و توجه به این امر مهم یک خواست ملی است.

  لذا به همین مناسبت روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قصرشیرین ضمن تسلیت بیست و هفتمین سالگرد عروج ملکوتی آن عزیز سفر کرده و گرامیداشت سالروز آغاز رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)، سالروز قیام مردمی 15 خرداد که سرآغازی بر نهضت بیداری اسلامی ملت ایران و نشانگر عمق پیوند معنوی مردم با آرمان های الهی و نمایش فداکاری ملت برای حفظ اسلام و برچیده شدن سلطه طاغوتیان است را گرامی میدارد.


  امــــامـا حـــــرمت ایـــــــــــران تو بـودی          تــمام روح ایـن ســــــامـان تو بودی
  ز چشمم سیل اشک سرخ جاری است          دلـم سـرشار از ابر بــــــهاری است
  ای خـــمینــی ای مــــسیحــای زمـــان          ای تـــسلای دل و آرام جــــــــــــان
  یــاد تو مـــا را چـراغ روشـــــــــن است          عشق تو همواره در جان و تن است
         

  برچسب ها